KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14346517
nr 1434 6517
E Moritz. Signerad. Olja på duk, 65x50, oramad
Kondition: skadad duk,
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:03:45
150 kr
200 kr